Hakkımızda

Hakkımızda

Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürüyoruz

1989 yılında Aygün Kereste olarak faaliyete başlayan firmamız 27 yıldır hizmete devam etmektedir. Firmamız teknolojik donanımlarını sürekli ve güncel olarak yenilemektedir. İmalatta kalitenin en üst seviyede olduğu bir çalışma prensibi benimsemiştir. Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile sizlere üstün hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

Kaliteli Ürün, Üstün Hizmet ve %100 Müşteri Memnuniyeti

Misyonumuz

Firmamızın amacı neresi olursa olsun, müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak ve en kaliteli hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak en kaliteli ürünler itina ve dikkat ile araştırılarak elde edilerek sunulur. Müşterilerimizin güvenini kazanmak bizim için paradan çok daha büyük bir anlam ifade etmektedir. Önceliğimiz müşterilerimizin mutluluğudur ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktır. Alanında uzman kadromuz ile profesyonel hizmet sunan firmamız, çevreye karşı olan sorumlulukları ve sosyal hayata karşı olan sorumlulukları eksiksiz yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Sektörde en üst sıraya yükselmek ve sektöre rakipsiz öncülük etmek tek hedefimizdir.

Vizyonumuz

En Kaliteli Ürünlerini Sizler İçin Seçtik

Müşterilerimize her daim kaliteli ürün sunuyoruz. Hızlı ve güvenli servis sağlayarak, müşterilerimize her alanda tam destek veriyoruz. Kalite standartlarına uygun ve hatta kalite standartlarının da üstünde üretim faaliyetlerimiz ile hizmet vermekten gurur duymaktayız. İnşaatlık, doğramalık, fırınlı, emprenli, köknar, alın, lambiri, döşeme, deck ve L çıta keresteleri firmamız aracılığıyla elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra playwood, osb, onduline altı strafor, onduline, membran, izocam, şıngıl, üçgen çıta gibi çeşitli ürünlere de firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ahşap merdiven, kamelya, çeşitli masa modelleri, bahçe saksısı, sundurma, piknik masası, bank, hayvan evi, bahçe çiti, ahşap oyun parkı gibi pek çok uygulama da sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Siz Hayal Edin Biz Yapalım

Hayal ettiğiniz her şeyi sizlere sunuyoruz. Gelişen en son teknolojik yenilikler ile size özel tasarımlar sayesinde, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Ürünlerimiz hem son kalite, hem de en ekonomik ürünlerdir. İstediğiniz ve talep ettiğiniz özel ölçülerle, dilediğiniz boyutlarda tasarımlar yaptırabilirsiniz. İlk açıldığı günden bu yana, hizmette her daim mükemmelliği amaçlayan firmamız, sizlerin istekleri ve talepleri sonucunda, sizlere en mükemmel işçiliği sunmayı hedeflemektedir. Profesyonel ekibimiz ile kusursuz bir üretim gerçekleştirerek, kusursuz bir montaj hizmeti veriyoruz. Yaklaşımımız her daim müşteri odaklıdır. Bizi tercih eden ve sunduğumuz hizmetten faydalanarak ürünlerimizi kullanan tüm müşterilerimizin mutluluğu, güzel düşünceleri, hayalleri ve bizler için verecekleri olumlu referansları firmamızın bu sektörde var olma sebebidir.