03
Tem

Bahçeler İçin Piknik Masaları

Piknikler güneşli havanın tadını çıkarmaktan hoşlanan kişilerin vazgeçilmezlerinden biridir. Keyifli bir piknik günü, insanın üzerindeki yorgunluğu almasının yanında eğlenceyi de beraberinde getirir. Sevdiklerinizle, dostlarınızda neşeli vakitlerin kapılarını aralar. Bu noktada, tüm aktivitelerde olduğu gibi piknik yaparken de konforu ön plana çıkacak kimi unsurların olduğunu söyleyebiliriz. Bir piknik için vazgeçilmez parçaların başında piknik masası gelir. Eviniz müstakilse çok şansı sayılırsınız. Özellikle size ait alanın getirdiği avantajla, müstakil evlerin bahçelerinde kamelya, çardak, veranda gibi yapıların yanında ahşap piknik masası koymak da mümkündür. Keyifli anlarınızı artırıcı özelliğe sahip olacaktır. Bahçe tasarımı ve dekorasyonu için tüm bileşenleri işin içine katmak gerekir.

Günsoy Orman Ürünleri olarak, sektördeki 27 yıllık tecrübemizi,ahşap piknik masası gibi bahçe dekorasyonu konusunda, hizmetinize sunmaktan mutluluk duyarız. Doğal, ahşap yapılarla örülmüş yaşamı, bahçenizde, evinizin dekorasyonunda sizin için rahatlık ve eğlenceye dönüştürmek bizim işimiz. Bunun yanı sıra temel yapı özelliği taşıyan ahşap malzemelerde de size en dayanıklı ürünleri sunuyoruz. Bu konuda tecrübemizi nitelik ve kaliteyle harmanlıyor, sizin için en idealini ortaya çıkarıyoruz. Yüzlerce ürün çeşidimiz, kaliteli ve sağlam tasarımlarımız, üst seviyedeki yenilikçi anlayışımızla ahşap piknik masası ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Hem piknik masası hem de diğer ahşap ürün çeşidimize göz atmak, ürünler hakkında bilgi almak için sizi www.gunsoy.com.tr isimli internet sitemize bekliyoruz.


Piknik masası modellerini bahçeniz için en uygun şekilde seçebilirsiniz. Bahçenizin ölçüsü kadar kendi kişisel zevkleriniz de önemlidir. Bu noktada piknik masasının rengi, kullanılan malzemeler ön plana çıkar. Tabii ki bir bahçe doğal ortam demektir, piknik masasının ahşap malzemeden yapılması bu dokuyu bozmayacaktır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi piknik masası için de farklı modeller ve yapı malzemeleri mevcuttur. Masanın ayağından üst kısmına kadar farklı malzeme kullanımı mümkündür. Piknik masaları portatif olarak sürekli iç-dış mekân arasında taşınamayacağı için, sağlam yapıda olması önemlidir. Dolayısıyla ahşap piknik masası için, diğer tüm ahşap ürünlerde olduğu gibi, dayanıklılık önemlidir. Bir piknik masasıyla keyifli anların tadını doya sıya çıkarın.