30
Haz

Ahşap Kamelya İle Farkınızı Yansıtın

Günümüzde artık dekorasyon konusu evlerde hem iç hem de dış unsurlar birlikte düşünülerek ele alınmaktadır. Özellikle ev dekorasyonunda bazı moda akımlarının oluştuğunu, üretimin de bu akımlara doğru kaydığına şahit oluyoruz. Ev dekorasyonunu iç ve dış tasarım olarak düşünmek mümkündür. Dış tasarımda işin içine bahçe ve bahçe yapıları girmektedir. Kamelyalar, çardaklar, verandalar gibi. Ahşap kamelya çeşitlerianlamında pek çok seçeneğe sahibiz. Yapmanız gereken tek şey zevkinizi yansıtacak bir seçimde bulunmanız. İnsanlar için evleri onların kendilerini en rahat hissettikleri, keyif aldıkları, yorgunluklarını attıkları yerler olarak öne çıkmaktadır. Aynı zamanda evler dışarı açılan pencerelerdir. Bahçeler de buna dâhildir. Bahçelere kurulan ahşap kamelya çeşitleriile etrafınızı renklendirebilirsiniz.

Kamelya, çardak ve veranda modellerinde farkı ortaya koyan konulardan biri kullanılan malzemenin, tasarımın, yapılan işçiliğin niteliğidir. Bu aşamalar ortaya çıkan ürünün kalitesine ve haliyle fiyatına direkt katkı sağlayacaktır. Senenin her ikliminde size keyifli anlar sunan ahşap çardak fiyat aralığı konusunda da her bütçeye hitap etmektedir.

Kamelyalar ve çardaklar sadece ahşap malzemelerle yapılmamaktadır. Üretim sürecinde metal malzemeler de kullanılabilmektedir. Ancak ısı yalımı daha iyi olduğundan, görünümü daha doğal olduğundan ahşap malzeme kullanımı daha yoğundur. Ahşap malzeme hem dayanıklılık hem de görsel olarak diğerlerine göre daha avantajlı bir konumda yer almaktadır, geçmişten bugüne.

Biz Günsoy Orman Ürünleri olarak, sektördeki 27 yıllık tecrübemizi,ahşap çardak, veranda, bahçe çiti, ahşap bank, ahşap bahçe saksısı, ahşap kamelya çeşitlerikonusunda, hizmetinize sunmaktan kıvanç duyarız. Ahşap yaşamı sizin için konfor, eğlenceye ve rahatlığa çeviriyoruz. Yüzlerce ürün çeşidimiz, kaliteli ve ergonomik tasarımlarımız, yenilikçi anlayışımızla bahçenizde sizin için eğlenceli yaşam alanları oluşturuyoruz. İsterseniz size özel tasarımlarla, kendi tarzınızı her anlamda yansıtmanıza imkân sağlıyoruz. İnsanların evlerinde neye ihtiyacı olduğunun farkındayız. Müşteri odaklı yaklaşımımız, profesyonel üretim-montaj süreçlerimizle tüm istek ve sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. Hem yapım sürecinde hem de sonraki süreçteki size destek olmanın vazifemiz olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Ahşap dünyasını size doğayı hissettirmek için sanata dönüştürüyoruz