AHŞAP EV

Ahşap Ev Model ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz

Ahşap Ev Modelleri Fiyatları

Ahşap Ev İhtiyacı

yaşadığımız çağda insanlar şehirlere yerleşmeyi tercih etmişler, doğal ortamdan hızla uzaklaşmışlardır. Ancak insan yapısı gereği hem bedene hem de ruhen doğaya muhtaç bir canlıdır. Bu yüzden kalabalık nüfuslu, gürültülü, trafiği yoğun şehir yaşamında stres faktörleri ön plana çıkmaktadır. Birbiri ardına dizilmiş apartmanlardaki dairelerine sıkışık bir halde yaşayan günümüz insanı için rahatlatıcı bir etkinlik bulmak iyice zorlaşmıştır. Kimi şehir dışında doğayla kucaklaşmayı tercih etmekte kimi de sahip olduğu avantajlarla doğayı kendi ayaklarına getirmektedir. İşte bu noktada ahşap ev bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır. Betonarme yapıların hissettirdiği soğukluğu bertaraf etmek için ahşap ev imalatçıları türlü seçenekler sunarlar.

Bir ahşap ev yapısı gereği doğal bir doku hissettirmektedir. İnsanlar bazen toprağa, ağaca dokunmak isterler. Ağaç ve toprak kokusu çoğu zaman bize iyi gelir. Evlerinizin duvarlarının ahşaptan olması bu noktada bit avantajdır. Aynı zamanda ahşap ev üreticileri sağlam ve dayanıklı yapıları sayesinde ahşap evlerin daha uzun ömürlü oldukları üzerinde önemle durmaktadırlar. İnsana hissettireceği doğal doku haricinde bir ahşap ev size güven de vadeder. İstanbul gibi deprem riskinin belirgin olduğu bir şehirde ahşap ev sizi bu riskten koruyacaktır. Tarihsel verilere göz attığımızda ahşap evlerin yüzyıllara meydan okuyan bir dayanıklılıkta olduklarını görmekteyiz. Dolayısıyla bir ahşap ve sadece doğal dokuyu hissettirmek için değil aynı zamanda uzun ömürlü ve güvenli olması özellikleriyle de bir tercih sebebidir.

Biz Günsoy Orman Ürünleri olarak, sektördeki 27 yıllık tecrübemizi, ahşap ev gibi komple yaşam alanları oluşturma konusunda, hizmetinize sunmaktan mutluluk duyarız. Doğal, ahşap yapılarla örülmüş bir yaşamı, ister bahçenizde ister evinizin dekorasyonunda, sizin için rahatlık ve eğlenceye dönüştürmek bizim işimiz. Ayrıca temel yapı özelliği taşıyan ahşap malzemelerde de size en uzun ömürlü ürün ve yapıları sunuyoruz. Tecrübemizi nitelik ve kaliteyle harmanlıyor, sizin için kusursuzu ortaya çıkarıyoruz. Sınırsız ürün çeşidimiz, ergonomik ve sağlam tasarımlarımız, yenilikçi anlayışımızla ahşap ev konusunda sizi hayallerinizle buluşturuyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız, profesyonel üretim-montaj süreçlerimizle tüm istek ve sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. Size birbirinden keyifli ve güvenli ahşap dünyalar kurmanızda yardımcı olmak bizim için bir mutluluktur.