05
Tem

Ahşap Ev ile Doğayı Kucaklamak

Doğal yaşam ve doğayla kucaklaşmak insan bir ihtiyaçtır. Çünkü insan yapısı itibariyle canlı bir varlıktır ve doğa da kendine özgü canlılığıyla ona enerji verir. Günümüz modern şehir yaşamında, özellikle İstanbul gibi yerlerde doğal yaşam adına çok az imkân bulunmaktadır. Şehirde yaşayan milyonlarca insana rağmen, yeşil alan sayısı çok yetersizdir. Bu anlamda insanlar kendi doğal hayatlarını kendileri yaratmak zorunda kalmaktadır. Betonarme yapılar büyük şehirlerin kaçınılmazı olup çıkmıştır. Birbiri ardı sıra dizilmiş binalara sıkışmış insanlar için doğal dokuya ulaşmak zorlaşmıştır. Bu noktada ahşap ev sahibi olmak sizi özlediğiniz doğal yaşama bir adım daha yaklaştıracaktır. Eğer kendinize ait bir bahçeniz varsa, kalabalık şehir hayatı içinde bile bir ahşap ev ile doğayı kucaklayabilirsiniz.

Biz bu noktada, Günsoy Orman Ürünleri olarak, sektördeki 27 yıllık tecrübemizi,ahşap ev gibi komple yaşam alanları oluşturma konusunda, hizmetinize sunmaktan mutluluk duyarız. Doğal, ahşap yapılarla örülmüş bir yaşamı, ister bahçenizde ister evinizin dekorasyonunda, sizin için rahatlık ve eğlenceye dönüştürmek bizim işimiz. Ayrıca temel yapı özelliği taşıyan ahşap malzemelerde de size en uzun ömürlü ürün ve yapıları sunuyoruz. Tecrübemizi nitelik ve kaliteyle harmanlıyor, sizin için kusursuzu ortaya çıkarıyoruz. Sınırsız ürün çeşidimiz, ergonomik ve sağlam tasarımlarımız, yenilikçi anlayışımızla ahşap ev konusunda sizi hayallerinizle buluşturuyoruz. Size birbirinden keyifli ve güvenli ahşap dünyalar kurmanızda yardımcı olmak bizim için bir mutluluktur.

Kendi zevkinize göre tasarlayacağınız bir ahşap ev,betonarme yapılara göre bünyesinde barındırdığı tüm avantajları kısa sürede hissettirecektir. Öncelikle belirtmek gerekir ki, doğa dostu ahşap malzemeler betonarmeye göre çok daha uzun ömürlüdür. Bunun yanında daha dayanıklı ve güvenilirdir. Özellikle İstanbul gibi deprem riski yaşayan ve yaşamaya devam edecek bir şehirde, olası bir deprem anında ahşap evlerin dayanım ve korunumu güven verecektir. Bu bakımdan, sadece estetiği değil aynı zamanda hayatın güvenlik boyutunu da ön plana almak gerekmektedir. İstanbul’da son zamanlarda ortaya çıkan ve şehri yenileyen kentsel dönüşüm atağı ahşap ev tercihlerinin önünü açmıştır