30
Haz

Her bahçenin olmazsa olmazları vardır. Bunları kamelya, çardak, veranda, ahşap bahçe çiti, ahşap bahçe saksısı, ahşap bank ve ahşap oyun parkı şeklinde sıralayabiliriz. Bu yapılar bahçenizi sizin için keyfe dönüştürmek noktasında oldukça etkili olacaklardır. Özellikle İstanbul gibi bir yerde, evinizde veya iş yerinizde zaman geçirebileceğiniz bir bahçeniz varsa, kim bunu en güzel şekilde değerlendirmek istemez ki? Yapmanız gereken şey sadece birkaç dokunuşla ortamı eğlenceli hale getirmektedir. Ahşap bahçe çitibahçenizin ve evinizin genel atmosferi içinde, tamamlayıcı, şık bir dekorasyon unsuru olarak öne çıkar. Diğer tüm dekorasyon ürünlerinde olduğu gibi ahşap bahçe çiti de farklı işlevsel özelliklere sahiptir. Öncelikle bahçenizin sınırlarını belirgin hale getirir, sonrasında ise bahçenize yabancı unsurların girmesini engeller. Ve tabi tasarım anlamında da hoş bir hava katar

Ahşap bank bir bahçe için olmazsa olmazdır. Taşınabilir yapıda olması dolaysıyla istediğiniz zaman istediğiniz yere götürmeniz mümkündür. Sadece güneşi izlemeniz yeterli. Tüm bu yapı ve ürünlerin dışında, bahçelerimizde çocuklar için de bir keyif alanını düşünmek gereklidir. Zira çocuklar sürekli hareket eden, oynayacak, meşgul olacak, üzerlerindeki fazla enerjiyi dışarı atmayı sağlayacak alanlara ihtiyaç duyarlar. Bu anlamda ebeveynler tarafından genelde ahşap oyun parkı tercihini yapıldığını söylemek mümkündür. Miniklerin kendilerine zarar vermeden oyun oynamalarını isteriz. Dolayısıyla bu yönde bazı güvenlik tedbirleri almakta fazla vardır. Ahşap oyun parkı çocukların güvenliğini sağlama konusunda daha kullanışlıdır. Bahçenize kuracağınız bir oyun parkı ile çocuğunuza özel bir dünya yaratmak için önemli bir adım atmış olacaksınız. Bahçenizde siz kamelyanızda keyif yaparken, bırakın çocuklarınız da oyun parkında dilediği gibi oynasın.

Bu noktada biz Günsoy Orman Ürünleri olarak, sektördeki 27 yıllık tecrübemizi, ahşap bahçe çiti, ahşap bank ve ahşap oyun parkı konusunda, hizmetinize sunmaktan mutluluk duyarız. Ahşap yaşamı sizin için konfora dönüştürüyoruz. Yüzlerce ürün çeşidimiz, kaliteli ve ergonomik ürünlerimiz, üst seviyedeki imalat kalitemizle bahçenizde sizin için eğlenceli yaşam alanları oluşturuyoruz. İsterseniz size özel tasarımlarla, kendi tarzınızı her anlamda yansıtmanıza imkân sağlıyoruz. İnsanların evlerinde neye ihtiyacı olduğunun farkındayız.Müşteri odaklı yaklaşımımız, profesyonel üretim-montaj süreçlerimizle tüm istek ve sorunlarınıza çözüm üretiyoruz.